Рихард Вагнер: Разлика помеѓу преработките

Одземен 91 бајт ,  пред 8 години
с
Removing Link FA template (handled by wikidata)
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
с (Removing Link FA template (handled by wikidata))
[[Категорија:Романтистички композитори]]
[[Категорија:Романтизам]]
 
{{Link FA|es}}
{{Link FA|he}}
{{Link FA|hu}}
{{Link FA|li}}
{{Link FA|no}}
{{Link FA|sr}}
15.694

уредувања