Разлика помеѓу преработките на „Волгоград“

Одземени 15 бајти ,  пред 4 години
с
Removing Link GA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not good
с
с (Removing Link GA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not good)
[[Категорија:Градови во Русија]]
[[Категорија:Градови-херои на СССР]]
{{Link GA|ru}}
15.694

уредувања