Предлошка:Бранденбург-гео-никулец: Разлика помеѓу преработките

с
нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
| pix = 30
| subject =
| qualifier = за место во сојузната покраина [[Бранденбург]]
| category = Географски никулци за Бранденбург
| tempsort =
| name = Шаблон:Бранденбург-гео-никулец
}}<noinclude>
}}
[[Категорија:Шаблони за Бранденбург|§Географски]]
</noinclude>