Пастрово: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
Bjankuloski06 ја премести страницата Пасрево на Пастрово презапишувајќи врз пренасочување
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
с (Bjankuloski06 ја премести страницата Пасрево на Пастрово презапишувајќи врз пренасочување)