Категорија:Згради и градби во Западниот Брег: Разлика помеѓу преработките

с
Fix
с (Bot: Migrating 3 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q9900197)
с (Fix)
 
[[CategoryКатегорија:Западен Брег|Западен Брег]]
[[CategoryКатегорија:Згради и градби во Светата Земја]]
[[Категорија:Згради и градби во Палестина| *]]