Гевгелиско архијерејско намесништво: Разлика помеѓу преработките

сНема опис на уредувањето
*[[Црква „Св. Ѓорѓи“ - Пирава]]
*[[Црква „Св. Атанасие“ - Негорци]]
*[[Цркба „Св. Константин и Елена“ - Миравци]]
 
[[Категорија:Архиерејски намесништва во Повардарската епархија|Гевгелија]]