Разлика помеѓу преработките на „Обидим“

Додадени 152 бајти ,  пред 12 години
кат+шаблон
(кат+шаблон)
== Надворешни врски ==
 
{{Населени места во Општина Банско}}
 
[[Категорија:Населени места во Општина Банско]]
[[Категорија: Села во Општина Банско]]
[[Категорија: Села во Пиринска Македонија]]
5.612

уредувања