Разлика помеѓу преработките на „Јужна Африка (регион)“

с
r2.7.2+) (Робот: Додава tt:Көньяк Африка
(дополнување, обновување)
с (r2.7.2+) (Робот: Додава tt:Көньяк Африка)
[[sv:Södra Afrika]]
[[tl:Katimugang Aprika]]
[[tt:Көньяк Африка]]
[[th:แอฟริกาใต้ (ภูมิภาค)]]
[[tr:Güney Afrika]]
126.045

уредувања