Разлика помеѓу преработките на „Службен јазик“

Додадени 23 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава ps:رسمي ژبه
с (Bjankuloski06 ја премести страницата Официјален јазик на Службен јазик презапишувајќи врз пренасочување)
с (r2.7.2) (Робот: Додава ps:رسمي ژبه)
[[oc:Lenga oficiala]]
[[mhr:Кугыжаныш йылме]]
[[ps:رسمي ژبه]]
[[nds:Amtsspraak]]
[[pl:Język urzędowy]]
7.011

уредување