Мидвејски Атол: Разлика помеѓу преработките

Додадени 82 бајти ,  пред 10 години
с
нема опис на уредувањето
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.6.4) (Бот Додава: mr:मिडवे एटॉल)
сНема опис на уредувањето
 
[[Категорија:Територии на САД]]
[[Категорија:Мали оддалечени острови на САД]]
 
[[af:Midway-atol]]