Разлика помеѓу преработките на „Хавиер Ернандес“

Додадени 74 бајти ,  пред 9 години
с
[[da:Javier Hernández]]
[[de:Javier Hernández]]
[[en:Javier Hernández Balcázar]]
[[et:Javier Hernández Balcázar]]
[[en:Javier Hernández Balcázar]]
[[es:Javier Hernández Balcázar]]
[[fa:خاویر هرناندز بالکازار]]
[[mt:Javier Hernández Balcázar]]
[[mr:हावियेर हर्नांदेझ बाल्काझार]]
[[ms:Javier Hernández Balcázar]]
[[mn:Хавьер Эрнандес Балькасар]]
[[nah:Javier Hernández Balcázar]]
[[ro:Javier Hernández Balcázar]]
[[ru:Эрнандес Балькасар, Хавьер]]
[[simple:Javier Hernández Balcázar]]
[[sk:Javier Hernández Balcázar]]
[[sl:Javier Hernández Balcázar]]
4.138

уредувања