Разлика помеѓу преработките на „Разговор со корисник:Antonio Brsjacki“

→‎Наградени сте!: нова порака (ВикиЉубов)
(→‎Наградени сте!: нова порака (ВикиЉубов))
== Лидери по година ==
Здраво. Со создавањето на [[Википедија:ВикиПроект Години|ВикиПроектот Години]], започна иницијативата за пополнување на статиите за години на Википедија на македнски јазик. Првата активност е пополнување на [[Список на лидери на држави по година|списоците за лидери на држави по години]]. Доколку сте заинтересирани да помогнете во извршувањето на оваа задача, може да се пријавите на [[Википедија:ВикиПроект Години/Списоци на лидери на држави по години|страницата наменета за оваа активност]], на која и може да дадете свој коментар. Поздрав.--[[User:Kiril Simeonovski|Kiril Simeonovski]] <small>([[User talk:Kiril Simeonovski|разговор]])</small> 01:18, 12 октомври 2010 (CEST)
 
== Наградени сте! ==
 
{| style="background-color: #fdffe7; border: 1px solid #fceb92;"
|rowspan="2" style="vertical-align: middle; padding: 5px;" | [[File:Real Life Barnstar.jpg|100px]]
|style="font-size: x-large; padding: 3px 3px 0 3px; height: 1.5em;" | '''Награда за активизам'''
|-
|style="vertical-align: middle; padding: 3px;" | За активизмот кој го покажувате во уредувањето на Википедија на македонски јазик. [[User:Kiril Simeonovski|Kiril Simeonovski]] <small>([[User talk:Kiril Simeonovski|разговор]])</small> 14:02, 2 јануари 2012 (CET)
|}