Разлика помеѓу преработките на „Александар Квашњевски“

с
r2.7.2) (Бот Додава: eu:Aleksander Kwaśniewski
с (Александар Квашневски преместена како Александар Квашњевски: традиционално македонски)
с (r2.7.2) (Бот Додава: eu:Aleksander Kwaśniewski)
[[az:Aleksandr Kvasnevski]]
[[be:Аляксандр Квасьнеўскі]]
[[br:Aleksander Kwaśniewski]]
[[bg:Александър Квашневски]]
[[br:Aleksander Kwaśniewski]]
[[ca:Aleksander Kwaśniewski]]
[[cs:Aleksander Kwaśniewski]]
[[es:Aleksander Kwaśniewski]]
[[eo:Aleksander Kwaśniewski]]
[[eu:Aleksander Kwaśniewski]]
[[fr:Aleksander Kwaśniewski]]
[[ga:Aleksander Kwaśniewski]]
109.264

уредувања