Li4kata

Членува од 1 октомври 2007
Додадени 207 бајти ,  пред 14 години
нема опис на уредувањето
с (Нова страница: {{нов корисник}})
 
'''Овоj корисник сака да биде [[Македонци|Чистокравен Македонец]] и би дал се за да биде такав. Но не зна как се влегнува во клубот.'''
{{нов корисник}}
1.398

уредувања