Разлика помеѓу преработките на „Фотон“

Додадени 15 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: lmo:Futún
с
с (r2.7.1) (Бот Додава: lmo:Futún)
[[be:Фатон]]
[[be-x-old:Фатон]]
[[bg:Фотон]]
[[bar:Photon]]
[[bs:Foton]]
[[bg:Фотон]]
[[ca:Fotó]]
[[cs:Foton]]
[[lv:Fotons]]
[[lt:Fotonas]]
[[lmo:Futún]]
[[hu:Foton]]
[[mg:Voankazavana]]
24.517

уредувања