Зависна територија: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.1) (Бот Додава: su:Wewengkon depéndensi
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
с (r2.7.1) (Бот Додава: su:Wewengkon depéndensi)
[[sr:Списак зависних територија]]
[[sh:Popis zavisnih teritorija]]
[[su:Wewengkon depéndensi]]
[[sv:Avhängiga territorier]]
[[tl:Teritoryong panlabas]]
86.434

уредувања