Крушево (Серско): Разлика помеѓу преработките

Додадени 20 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: it:Achladochori
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (r2.7.1) (Бот Додава: it:Achladochori)
[[el:Αχλαδοχώρι Σερρών]]
[[en:Achladochori]]
[[it:Achladochori]]
4.062

уредувања