Разлика помеѓу преработките на „Европски кредит трансфер систем“

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
(Создадена страница со: '''Европски кредит трансфер систем - ЕКТС''' или '''Европски систем на пренос и акумулаци...)
 
|<center>'''А'''<center>
| <center>'''10'''<center>
|ОДЛИЧАНОДЛИЧЕН - одличен резултат со само мали грешки
|-
|<center>'''Б'''<center>
3.883

уредувања