Разлика помеѓу преработките на „Антонио Бандерас“

Додадени 40 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: el:Αντόνιο Μπαντέρας
(нова)
 
с (r2.7.1) (Бот Додава: el:Αντόνιο Μπαντέρας)
[[Категорија:Живи луѓе]]
[[Категорија:Шпанци]]
 
 
[[ar:أنتونيو بانديراس]]
[[da:Antonio Banderas]]
[[de:Antonio Banderas]]
[[el:Αντόνιο Μπαντέρας]]
[[en:Antonio Banderas]]
[[es:Antonio Banderas]]
[[eo:Antonio Banderas]]
[[en:Antonio Banderas]]
[[eu:Antonio Banderas]]
[[fa:آنتونیو باندراس]]
86.434

уредувања