Разлика помеѓу преработките на „Никозија“

Додадени 57 бајти ,  пред 9 години
с
Брзо додавање категорија Градови во Кипар (со користење на HotCat)
с (r2.6.4) (Бот Додава: sl:Nikozija)
с (Брзо додавање категорија Градови во Кипар (со користење на HotCat))
[[bat-smg:Nėkosėjė]]
[[zh:尼科西亚]]
 
[[Категорија:Градови во Кипар]]
3.883

уредувања