Предлошка:Облици на управување: Разлика помеѓу преработките

с
нема опис на уредувањето
[непроверена преработка][непроверена преработка]
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
Ред 44:
*[[Тиранија]]
|-
| style="text-align: right" | '''[[Портал:Политика|Портал Политика]]''' · <small class="editlink noprint plainlinksneverexpand">[{{SERVER}}{{localurl:TemplateШаблон:FormsДржавни of governmentуредувања|action=edit}} уреди]</small>
|}