Разлика помеѓу преработките на „Дендрологија“

Додадени 19 бајти ,  пред 13 години
с
robot Dodaje: pt:Dendrologia
с
с (robot Dodaje: pt:Dendrologia)
[[en:Dendrology]]
[[es:Dendrología]]
[[fi:Dendrologia]]
[[fr:Dendrologie]]
[[id:Dendrologi]]
[[nl:Dendrologie]]
[[pl:Dendrologia]]
[[pt:Dendrologia]]
[[ru:Дендрология]]
[[simple:Dendrology]]
[[fi:Dendrologia]]
[[sv:Dendrologi]]
[[tr:Dendroloji]]
21.521

уредување