Предлошка:Образложение за неслободна слика: Разлика помеѓу преработките

с
нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
{| summary="Објаснувањето за ферправедна употреба за оваа слика." class="toccolours" style="width: 100%" cellpadding="2"
! colspan=2 style="background: pink; text-align: center; vertical-align: top; padding-right: 0.4em; width: 15%; font-size: 12pt" id="rationale_header" |[[Википедија:Напатствие за објаснување за неслободна употреба|Објаснување]] за неслободна слика <!--
-->{{#if:{{{Специјален_наслов|}}}| {{{Специјален_наслов}}}|}}<!--