ОУ „25 Мај“ - Ченто

25 Мајосновно училиште во населбата Ченто, Општина Гази Баба.[1].

25 Мај

Место
Општина: Гази Баба
Нас. место: Ченто
Основни информации
Контактни информации

Познати личности кои учеле во ова училиштеУреди

Познати личности кои предавале во ова училиштеУреди


НаводиУреди

  1. „Регистар на основни училишта“. data.gov.mk. Посетено на 30.01.2021. Проверете ги датумските вредности во: |access-date= (help)