Википедија:Вавилон
mkMајчин јазик на овој корисник е македонскиот.
en-3 This user is able to contribute with an advanced level of English.
sr-4Овај корисник течно говори српски језик.
hr-4 Ovaj suradnik hrvatski razumije kao da mu je materinski jezik.
Википедија:Вавилон
Немате внесено јазици. Погледајте го Шаблон:Вавилон/doc за помош.
Пребарај кориснички јазици
За мене
Flag of North Macedonia.svg Овој корисник живее во Македонија.
Male.svg Овој корисник е од машкиот пол.
30 Овој Википедијанец има 30 години, 8 месеци и 26 дена
на 17 април, 2021.
MAN UTDОвој корисник е фан на Манчестер Јунајтед