Добредојдовте на мојата корисничка сметка!!!
Википедија:Кориснички кутии
mkMајчин јазик на овој корисник е македонскиот.
19 Овој Википедијанец има 19 години, 9 месеци и 3 дена
на 19 јануари, 2021.
en-4 This user speaks English at a near-native level.
sr-4Овај корисник течно говори српски језик.