Придонеси на корисникот Visem

Корисник со 1.082 уредувања. Сметката е создадена на 18 октомври 2012.
Пребарување на придонесиприкажисобери
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽
(најнови | најстари) Погледајте (понови 50 | ) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

15 јануари 2024

30 декември 2023

25 октомври 2023

25 септември 2023

1 септември 2023

20 август 2023

6 август 2023

3 јули 2023

26 јуни 2023

25 јуни 2023

4 јуни 2023

6 мај 2023

16 април 2023

(најнови | најстари) Погледајте (понови 50 | ) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).