Придонеси на корисникот Kristijannn

Корисник со 693 уредувања. Сметката е создадена на 17 септември 2012.
Пребарување на придонесиприкажисобери
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽
(најнови | најстари) Погледајте (понови 50 | ) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

18 мај 2013

12 мај 2013

5 мај 2013

4 февруари 2013

29 јануари 2013

21 јануари 2013

16 јануари 2013

12 јануари 2013

11 јануари 2013

17 декември 2012

9 декември 2012

8 декември 2012

4 декември 2012

(најнови | најстари) Погледајте (понови 50 | ) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).