Разлика помеѓу преработките на „Оспедалето Д'Алпиноло“

с
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
[[pt:Ospedaletto d'Alpinolo]]
[[roa-tara:Ospedaletto d'Alpinolo]]
[[ru:Оспедалетто-д'Альпиноло]]
[[scn:Spitalettu d'Alpinolu]]
[[uk:Оспедалетто-д'Альпіноло]]
391

уредување