Разлика помеѓу преработките на „Британско кралско семејство“

nelicencirana slika
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
(nelicencirana slika)
Image:Prince Michael of Kent.jpg|<small>Принцот Михаил од Кент</small>
Image:Princess Michael Kent.JPG|<small>Принцезата Михаела од Кент</small>
Image:Alexandra of Kent.jpg|<small>Принцезата Александра</small>
</gallery>