Разлика помеѓу преработките на „Георги Димитров“

Додадени 23 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: ca:Georgi Dimitrov
с (Отстрането уредувањето на 66.190.90.198 (разговор), вратено на последната верзија на Xqbot)
с (Бот Додава: ca:Georgi Dimitrov)
 
[[bg:Георги Димитров]]
[[ca:Georgi Dimitrov]]
[[cs:Georgi Dimitrov]]
[[da:Georgi Dimitrov]]
374

уредувања