Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Витлеем“

с
нема опис на уредувањето
с (Bot: Adding {{Ризница-врска|Bethlehem}})
с
[[Категорија:Градови во Западен Брег]]
[[Категорија:Свети градови]]
[[Категорија:Историја на Палестина]]
[[Категорија:Исус Христос]]
 
[[ar:تصنيف:مدن بيت لحم]]