Разлика помеѓу преработките на „Мозарапски јазик“

нема опис на уредувањето
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Романски јазици}}
 
[[Категорија:Мртви романски јазици во Европа|М]]
[[Категорија:Романски јазици]]
[[Категорија:Пиринејско-мозарапски јазици]]