Разлика помеѓу преработките на „Љубомир Фрчкоски“

с
Брзо додавање категорија [[:Категорија:Министри за внатрешни работи на Република Македонија|Министри за внатрешни работи на Република М
с (Брзо додавање категорија [[:Категорија:Министри за внатрешни работи на Република Македонија|Министри за внатрешни работи на Република М)
[[ru:Фрчкоский, Любомир]]
[[sv:Ljubomir Frčkoski]]
 
[[Категорија:Министри за внатрешни работи на Република Македонија]]