Разлика помеѓу преработките на „Надворешна Монголија“

с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
:''За други значења на поимот, видете [[Монголија (појаснување)]]''
 
941.847

уредувања