Разлика помеѓу преработките на „Знаме на Монголија“

с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Брзо додавање категорија Знаме на Монголија (со користење на HotCat))
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
[[Податотека:Flag of Mongolia.svg|thumb|[[Податотека:FIAV 111000.svg|20px]] Знамето на [[Монголија]], 1:2]]
 
941.847

уредувања