Разлика помеѓу преработките на „Опра Винфри“

Додадени 22 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: war:Oprah Winfrey
с (Бот менува: превзема... -> презема..., кој што -> којшто, сеуште -> сѐ уште, до сега -> досега, References -> Референци, Јануари -> јануари, Април -> април,)
с (Бот Додава: war:Oprah Winfrey)
[[tr:Oprah Winfrey]]
[[vi:Oprah Winfrey]]
[[war:Oprah Winfrey]]
[[yo:Oprah Winfrey]]
[[zh:奧花·雲費]]
18.766

уредувања