Аеродром Љубљана: Разлика помеѓу преработките

Додадени 24 бајти ,  пред 13 години
с
нема опис на уредувањето
с (Бот менува: Септември -> септември)
сНема опис на уредувањето
*[[UPS Airlines]] (Атина, [[Аеродром Келн/Бон|Келн/Бон]])
 
[[Категорија:Аеродроми во Словенија]]