Разлика помеѓу преработките на „Полн агол“

Додадени 24 бајти ,  пред 12 години
с
Бот менува: Category -> Категорија
с (Отстрането уредувањето на 62.162.172.179, вратено на последната верзија на Muad'Dib)
с (Бот менува: Category -> Категорија)
{{мат-никулец}}
 
[[CategoryКатегорија:Агол]]
[[CategoryКатегорија:Математика]]
941.847

уредувања