Разлика помеѓу преработките на „Воена болница“

Додадени 15 бајти ,  пред 11 година
с
Бот менува: Image -> Податотека
с (Бот менува: Image -> Податотека)
{{Infobox_Company |
company_name = Воена болница|
company_logo = [[ImageПодатотека:VB_logo.gif|220п]]|
company_type = [[Јавно претпријатие|Јавна здравствена организација]] |
company_slogan = Здравјето секогаш на прво место|
941.847

уредувања