Разлика помеѓу преработките на „915“

Додадени 12 бајти ,  пред 11 година
с
Бот менува: Category -> Категорија
с (Бот Додава: war:915)
с (Бот менува: Category -> Категорија)
*
 
[[CategoryКатегорија:10 век|1915]]
 
[[af:915]]
941.847

уредувања