Разлика помеѓу преработките на „1539“

Додадени 12 бајти ,  пред 11 година
с
Бот менува: Category -> Категорија
с (Бот Додава: war:1539)
с (Бот менува: Category -> Категорија)
*
 
[[CategoryКатегорија:16 век|31539]]
 
[[af:1539]]
941.847

уредувања