Разлика помеѓу преработките на „1495“

Додадени 12 бајти ,  пред 11 година
с
Бот менува: Category -> Категорија
с (Бот Додава: war:1495)
с (Бот менува: Category -> Категорија)
*
 
[[CategoryКатегорија:15 век|91495]]
 
[[af:1495]]
941.847

уредувања