Разлика помеѓу преработките на „Деметриос Викелас“

Додадени 2 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Менува: pt:Dimítrios Vikélas
с (Замена на Image:D_vik.jpg со Image:Demetrius_Vikelas.jpg (од страна на Cecil поради: Was in category "Duplicate", exact duplicate).)
с (Бот Менува: pt:Dimítrios Vikélas)
[[no:Demetrius Vikelas]]
[[pl:Demetrius Vikelas]]
[[pt:DemetriusDimítrios VikelasVikélas]]
[[ru:Викелас, Деметриус]]
[[sk:Demetrius Vikelas]]
58.155

уредувања