Разлика помеѓу преработките на „1055“

Додадени 12 бајти ,  пред 10 години
с
Бот менува: Category -> Категорија
с (Бот Додава: war:1055)
с (Бот менува: Category -> Категорија)
*
 
[[CategoryКатегорија:11 век|51055]]
 
[[af:1055]]
941.847

уредувања