Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Витлеем“

с
Bot: Adding {{Ризница-врска|Bethlehem}}
 
с (Bot: Adding {{Ризница-врска|Bethlehem}})
{{Ризница-врска|Bethlehem}}
 
[[Категорија:Градови во Западен Брег]]
[[Категорија:Свети градови]]
58.155

уредувања