Луј де Лабурдоне: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 1 година
с
Andrew012p ја премести страницата Луј де ла Бурдоне на Луј де Лабурдоне: Правопис
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување Нагледно уредување
с (Andrew012p ја премести страницата Луј де ла Бурдоне на Луј де Лабурдоне: Правопис)
(нема разлика)