Илко Стефановски: Разлика помеѓу преработките

[непроверена преработка][непроверена преработка]
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
|-
| 1987. || [[Трета доба]] ТВ-серија ||
|-
| 1988. || [[Некоја чудна земја]] ТВ-филм ||
|-
| 1988. || [[Марика лета со Авион]] ТВ-филм ||
|-
| 1991. || [[Тетовирање (филм) |Тетовирање]] ТВ-филм ||
Анонимен корисник