Отвори го главното мени

Промени

с
Бот Менува: hu:I. Kallixtusz pápa
[[he:קליקסטוס הראשון]]
[[hr:Kalist I.]]
[[hu:I. CallixtusKallixtusz pápa]]
[[id:Paus Kallistus I]]
[[it:Papa Callisto I]]
24.401

уредување