Разлика помеѓу преработките на „Киви (овошје)“

Одземен 41 бајт ,  пред 1 месец
Одбиена последната промена (од 92.55.120.106) и ја поврати преработката 4448044 на Bjankuloski06
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување Отповикано
(Одбиена последната промена (од 92.55.120.106) и ја поврати преработката 4448044 на Bjankuloski06)
Ознака: Рачно отповикување
 
{{Таксономија
| name = Киви 0премиер ж ѓѓ за ња а1 1
| image = Kiwi (Actinidia chinensis) 1 Luc Viatour.jpg
| image_width = 210px